Průmyslové instalace

Průmyslové instalace

Přesvědčila vás fotovoltaická elektrárna natolik, že jste se rozhodli pořídit ji i na střechu vaší společnosti? Ani v tomto není pro firmu NWT žádný problém!

Solární elektrárna na střeše haly nebo jiné průmyslové budovy pomůže ušetřit vaší společnosti krásné částky za spotřebu elektrické energie.

Doba prosté návratnosti fotovoltaické elektrárny závisí především na její velikosti. Většinou se tato doba však pohybuje již kolem osmi let. Celková životnost solárních panelů je pak pětadvacet let.

Společnost s fotovoltaickou elektrárnou může ušetřit díky výrobě vlastní elektrické energie, ale také díky možnosti unikátního bonusového programu od státu, kdy je možné získat dotaci nebo velmi výhodně odprodávat část vyprodukované energie distributorovi.

Fotovoltaické elektrárny jsou pro průmyslové objekty velmi výhodné, především je-li vyprodukovaná energie spotřebována přímo v daném objektu.

Celý proces zřizování solární elektrárny zabere pár měsíců, samotná stavba pak jen několik dnů. Společnost NWT vám povede krok za krokem jak přípravami, potřebnými povoleními, smlouvami, stavbou i finálním zaškolením fakturací energie.