O nás

O nás

Společnost NWT je s desetiletou historií plnou zkušeností a kvalitně odvedené práce. Během této doby se stala jednou z nejvyhledávanější a nejznámějších odborníků v oblasti fotovoltaiky.

NWT nabízí svým zákazníkům stavbu fotovoltaických elektráren na klíč. Zabývá se instalací velkých průmyslových elektráren vhodných na střechy výrobních hal, i menších objektů, které znatelně sníží spotřebu elektrické energie vašeho podniku. Stejně tak vám také odborně a profesionálně pomohou s vyřizováním potřebných smluv, dokumentací a povolení.

Stejně bravurně se ale společnost orientuje také při stavbě menších solárních elektráren na rodinných domech. Nezáleží, jste-li vlastníkem klasické sedlové nebo ploché střechy, nezáleží ani na jejím odklonu. Společnost NWT vám spolehlivě poradí, pomůže a nainstaluje střechu snad za jakýchkoliv podmínek.

V oblasti energetiky má NWT mnohaleté zkušenosti. Výsledky jejich práce můžete najít na spoustě míst jak u nás v České republice, tak i na Slovensku.

Zaujala vás nabídka fotovoltaických elektráren, nebo se prostě jen chcete dozvědět více? Vyplňte poptávkový formulář, nebo navštivte internetové stránky a získejte informace, které chcete.